İtalya Ligi Serie A Canlı İzle

Sitemizde yayınlanan maç yayıSerie A Bedava Maç İzlenları ile İtalya Serie A Canlı İzle  kısmından İtalya Ligi maçlarını en yüksek çözünürlükte izleyebilirsiniz. Sitemizin sunduğu maç linklerinde ücret ödemeden , kesinti yaşamadan  , anlık olarak ve uzun sıkıcı reklamlara takılmadan Serie A maçlarını izleyebilirsiniz. İtalya Serie A Canlı İzle Linkleri ile Güçlü İtalyan ligi takımları maçlarını yakından takip edebilirsiniz. İtalya Serie A ligi Sıralamasında italyanın güçlü takımlarından Juventus lig’de oynanan 3 karşılaşmaya kazanarak namağlup olarak liderlik koltuğuna oturmuştur. Lider Juventus’u 7 puanla Sasuolo takımı izlemekte 3 .sırada ise 6 puanla Fiorentina bulunmaktadır. İtalya liginin efsanelerinden Milan ve İnter 2018 /2019 sezonu ‘na iyi bir başlangıç yapamamıştır. Inter 4 Puan ‘la 7.sırada yer alırken Milan 3 puanla Serie A ‘da 14. sırada kendisine yer bulabilmiştir.

Sitemiz Üzerinden İtalya Ligi Serie A Canlı İzle linkleri laptopunuzla yada cep telefonunuzla canlı maç izleme keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

İtalya Ligi Serie A Maç Programı 

İNTER PARMA  CANLI İZLE

İtalya Serie A Canlı İzle

15 Eylül Cumartesi günü İtalya ‘ ligini güçlü ekiplerinden İnter evinde Parma ‘yı ağırlayacak. İnter Seria A ‘da beklenen performansı henüz gösterememiştir. Inter yaptığı 3 karşılaşmada 1 galibiyet 1 mağlubiyet ve 1 beraberlik alarak Serie A ‘da 7. sırada bulunmaktadır. Rakibi Parma ise Serie A ‘ ya kötü başlayan takımlardan birisidir. Parma Serie A ‘da yapıtğı 3 karşılaşmada galibiyet alamamış 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet almıştır. İki takımdan İtalya Liginde büyük başarılar kazanmış köklü takımlardandır. İnter Parma maçı iki takımından galibiyeti arzuladığı ve ligde çıkış yakalayama’ yı hedeflediği önemli bir 3 puanın kapısı. Sitemiz üzerinden İtalya Serie A Canlı İzle Linkleri ile İnter Parma Maçını Canlı Olarak kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. İnter Parma Maçını Cumartesi günü saat 16:00 ‘da oynanacak . Teknik direktörler Luciano Spalletti ile Roberto D’Aversa arasındaki bu mücadelede kazanan kim olacak ?

NAPOLİ  FİORENTİNA CANLI İZLE 

Serie A Ligi Canlı İzle

İtalya Serie A ligi 4. haftasında  Napoli evide 15 Eylül Cumartesi gününde Saat 19:00 ‘da Fiorentina ‘yı ağırlayacak. Napoli Serie A ‘da yaptığı 3 karşılaşmada  2 galibiyet ve 1 mağlubiyet alarak lig’de 5 .sırada yer almaktadır. Napoli Fiorentina maçı hazırlıklarına başladı ve bu maçı kazanması ligde liderlik yarışına katılması açısından oldukça önemli maç . Fiorentina ‘ yaptığı 3 karşılaşmada  2 galibiyet ve 1 mağlubiyet alarak ligde Averaj ile 3 sırada yer almaktadır. Fiorentina içinde oldukça önemli bir maç olan Napoli maçında Fiorentina 3 puanı alarak Lig zirve yarışından kopmak istemeyecektir. Lig’de gol yollarında oldukça başarılı olan Fiorentina Napoli maçı oldukça heyacanlı ve rekabet içerisinde geçeceğe benziyor. Sitemiz üzerinden İtalya Serie A Canlı İzle izle kısmından Napoli Fiorentina maçını reklamsız , HD kalitesinde , ücret ödemeden keyifle izleyebilirsiniz. Teknik direktörler Carlo Ancelotti ile Stefano Pioli arasındaki bu mücadelede kazanan kim olucak?

FROSİNONE SAMPDORİA CANLI İZLE 

İtalya Ligi Netten İzle

Serie A ligi 4 haftasında lige kötü başlayan takımlardan Frosinone evinde 15 Eylül Cumartesi günü 21 : 30 ‘da Sampdoria ‘yı ağırlayacak. Frosinone  İtalya ligi geride kalan 3 haftasında 2 mağlubiyet 1 beraberlik alarak ligde düşme potasında yer alan takımlardan bir tanesidir. Rakibi Sampdoria ise yaptığı 2 karşılaşmada 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet alarak Serie A ‘da 13 .sırada  yer almaktadır. Sampdoria evinde Frosinone  ‘i zorlayacak gibi gözüküyor istatislikler üzerinden . İtalya Serie A Canlı İzle linkleri ile Frosinone  Sampdoria maçını canlı olarak izleyebilirsiniz. Maç yayınları sayfamız ile İtalya Serie A ‘daki maçların tümüne ulaşabilir. Kesintisiz , reklamsız maç keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

AS ROMA CHİEVO VERONA CANLI İZLE 

İtalya Ligi Canlı İzle

İtalya Ligi 4 haftasında İtalyanın Güçlü takımlarından Roma evinde 16 Eylül Pazar günü Chievo Verona ‘yı ağırlayacak. AS Roma İtalya liginde geride bıraktığı 3 haftada 1 galibiyet 1 mağlubiyet ve 1 beraberlik alarak İtalya Serie A sıralamasında 9. sırada yer almaktadır.  Rakibi Chievo Verona ise Serie A ‘ya kötü başlayan takımlardan bir tanesidir ligde galibiyet alamayan Verona ; Yaptığı 3 karşılaşmada 2 mağlubiyet ve 1 beraberlik almıştır. Serie A ‘da 20. sırada bulunan Chievo için bu müsabaka oldukça önemli . Sitemiz bulunan maç yayınları linkleri ile  AS Roma  Chievo Verona maçını canlı izleyebilirsiniz. Maç Yayınları sayfamız ile Serie A ‘daki maçları ücretsiz , reklamsız ve kesintisiz maç yayınları keyfini sürdürebilirsiniz.

JUVENTUS  SASSUOLO CANLI İZLE

Juventus Maçını Canlı İzle

Serie A  4.haftasında İtalyanın Güçlü ekiplerinden Juventus  lige iyi bir başlangıç yapan Sassuolo ‘yu 16 Eylül Pazar günü Saat 16: 00 ‘da evinde ağırlayacak. Juventus Serie A ‘da yaptığı 3 karşılaşmada namağlup olarak liderliği yerleşmiştir. Juventus ardından 2 .sırada bulunan  Sassuolo ise ligde 2 galiyet 1 mağlubiyet almıştır. Serie A 4. haftasında şüphesiz ki en önemli maç Juventus Sassuolo maçıdır. Lideri belirleyecek maç 2 takım içinde oldukça önemli . Lige iki takımda oldukça iyi bir başlangıç yaptığı için 2 takımda bu müsabakada zorlanacaktır kuşkusuz. Sitemizde bulunan bedava maç yayınları ile  Juventus Sassuolo canlı olarak reklamsız , kesintisiz ve HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Sitemizde bulunan Maç yayınları veren bahis siteleri ile birçok spor müsabakasını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz.

GENOA  BOLOGNA CANLI İZLE

İtalya Serie A bedava izle

İtalya ligi 4. haftasında Genoa Evinde 16 eylül saat 16:00 ‘da Bologna ‘yı ağırlayacak. Genoa İtalya liginde 3 karşılaşmasına çıkacak yaptığı 2 müsabakada 1 galibiyet 1 mağlubiyet alan Genoa ligde 15.sırada yer almaktadır. Rakibi Bologna ise yaptığı 3 karşılaşmada henüz galibiyet alamamıştır . Bologna yaptığı 3 karşılaşmada 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet alarak Serie A ‘da 18.sırada yer almaktadır. Sitemiz üzerinden Genoa Bologna maçını canlı olarak izleyebileceğiniz maç yayınları linkine erişebilirsiniz.

UDİNESE  TORİNO CANLI İZLE

İtalya ligi Maç Yayınları

 

Serie A ligi 4.haftasında Udinese evinde 16 Eylül pazar günü saat 16:00 ‘da Torino ‘yu ağırlayacak. Udinese Serie A ‘da yaptığı 3 karşılaşmada 1 galibiyet 1 mağlubiyet ve 1 beraberlik alarak Ligde 11. sırada yer almaktadır. Rakibi Torino ise Udinese ile aynı performansı göstermiştir ligde yaptığı 3 müsabakada. Udinese Torino maçı iki takım içinde oldukça önemli bir maç . İki takımda 3 puanı almak istemektedir. Sitemiz üzerinden Kesintisiz Maç Yayınları Linkleri sayesinde Ücretsiz ve Reklamsız olarak Udinese Torino Maçını Canlı Olarak izleyebilirsiniz. Reklamsız Maç Yayınları Linkleri İle Cep telefonunuzla Bilgisayarınızla Canlı Maç keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

 

EMPOLİ SS LAZİO CANLI İZLE

Serie A Canlı İzle

İtalya Ligi 4 . hafta müsabakaları Kapsamında Empoli evinde İtalya’nın köklü takımlarından Lazio evinde konuk edecek. Empoli Lazio maçı 16 Eylül pazar günü 19:00 ‘da gerçekleşecek. Sitemiz Üzerinden Empoli Lazio maçını ücretsiz olarak izleyebileceğiniz linklere ulaşabilirsiniz. Empoli Serie A ‘da yaptığı 3 karşılaşmada 1 galibiyet 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak ligde 8. sırada yer almaktadır. Rakibi Lazio ise 1 galibiyet 2 mağlubiyet alarak ligde 16. sırada yer almaktadır. Lazio lige kötü başlayan takımlar arasında fakat heran çıkış yapabilecek potansiyele sahip.

 

CAGLİARİ AC MİLAN CANLI İZLE

Bedava Maç Yayınları

İtalya Serie A ligi 4. Hafta müsabakaları kapsamında Cagliari evinden İtalya ‘nın köklü takımlarından birisi olan AC Milan ‘ ı  ağırlacak. Cagliari 2018/ 2019 sezonunda 1 galibiyet 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak ilk 3 haftayı tamamlamıştır. İtalya Serie A liginde 12. sırada bulunan Cagliari AC Milan karşısında galibiyet şansı elde edebilir. AC Milan kadrosu ve geçmişte kazandığı başarılara göre 2018/ 2019 sezonuna normal bir başlangıç yapmıştır. AC Milan oynadığı ilk 2 hafta müsabakalarında 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet almıştır. İki takımda 3 puan için kıyasıya mücadele verecektir şüphesiz. İtalya Serie A Canlı İzle Linkleri İle Cagliari  AC Milan Canlı İzle linklerine erişebilir  Kesintisiz , Reklamsız ve Bedava canlı maç keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

SPAL ATALANTA CANLI İZLE

Canlı Bedava Maç Yayınları

Serie A Ligi 4. haftası son karşılaşmasında Spal ve Atalanta karşı karşıya gelecek. Spal İtalya Liginde 4.sırada yer almaktadır. Serie A liginde yaptığı 3 karşılaşmada 2 galibiyet ve 1 mağlubiyet almıştır. Rakibi Atalanta ise 1 galibiyet . 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak Serie A liginde 6. sırada yer almaktadır. Sitemiz üzerinden Spal Atalanta maçını canlı olarak izleyebileceğiniz linklere erişim sağlayabilirsiniz. Spal Atalanta maçını kesintisiz , reklamsız ve ücretsiz olarak sitemiz üzerinden maç yayınları linkleri sayesinde izleyebilirsiniz.

Facebook adresimiz olan  maç yayınları  sayfamızı   takip ederek Güncel Maç Linklerine erişim sağlayabilirsiniz.

 

İtalya Ligi Serie A Canlı İzle
4.9 (98.26%) 23 votes

Tagged with: