Türkiye – Finlandiya 24.03.2017 Tarihli Avrupa Elemeleri Grup Maçı Detayları

Türkiye - Finlandiya Maçı

Dünyası Kupası, Avrupa elemelerin de, milli takımımız kritik bir maça çıkıyor. Türkiye – Finlandiya maçının detaylı incelemesi macyayinlari1.com‘da.

LİG:  DÜNYA KUPASI AVRUPA ELEMELERİ
MAÇ:  TÜRKİYE – FİNLANDİYA
YER: ANTALYA MADRAN STADYUMU 
TARİH:  24.03.2017 20:00
HAKEM: JESUS GİL MANZANO 
BAHİS TAHMİNİ: 2,5 ÜSTÜ 
BAHİS ORANI – İDDAA:  1.75
BAHİS ORANI – 1XBET:  2.10

 

TAKIMLARDAKİ SAKATLIKLAR VE EKSİKLER

İki takımda da sakat ya da cezalı oyuncu bulunmamaktadır.

TÜRKİYE FORM DURUMU

Milli takımımız gruptan çıkma yolunda kritik bir müsabakaya çıkıyor. Çıktığı 4 maçtan 5 puan elde eden milli takımımız, attığı 5 gole karşı kalesin de 5 gol gördü. Hırvatistan ve Ukrayna maçların da bir puan çıkaran temsilcimiz, İzlanda’ya mağlup olurken, Kosova takımını mağlup etmeyi başardı. Önce ki senelere nazaran performansının çok altında kalan temsilcimizi, kalan maçlar da zorlu 90 dakikalar bekliyor.

FİNLANDİYA FORM DURUMU

Grupta bir iddiası bulunmayan Finlandiya 5. sırada yer alıyor. Oynadığı 4 maçtan, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet çıkarttı. Grubun zayıf rakiplerine arasın da gösterilen Finlandiya takımı, tek puanını Kosova karşısın da elde etti. Bir iddiası bulunmayan Finlandiya takımı, gruptan çıkma şansı olan takımların puan kaybetmesi adına, kalan maçlarında sahaya çıkacaktır. Bu yüzden dikkat edilmesi gereken bir takım görüntüsün de. Attığı 3 gole karşı kalesin de 6 gol gören Finlandiya mili takımı, Kosova takımın’dan sonra en çok gol takım konumun da bulunuyor.

MAÇ TAHMİNİ

Antalya Stadyum’un da oynanacak bu karşılaşma da milli takımımız mutlak 3 puan parolası ile çıkacak. Zira bu maçta puan kaybetmesi halin de gruptan çıkması mucizelere kalabilir. Topladığı puanlar ile 4. sırada yer alan ve lider Hırvatistan takımın’dan 5 puan uzaklıkta olan temsilcimiz, bu maçtan galibiyet ile ayrılacaktır. Bahis olarak 2,5 üstü seçeneğinin tercih edilmesi mantıklı olacaktır.

Türkiye – Finlandiya Maçı Hangi Kanalda

Türkiye – Finlandiya maçını naklen Tv8 ekranların’dan canlı olarak izleyebilirsiniz. Milli maçların geneline ev sahipliği yapan Tv8, yüksek görüntü kalitesin de ve kesintisiz olarak milli takımımız’ın bu kritik karşılaşmasını evlerinize taşıyor. Acun Ilıcalı’nın satın aldığı Tv8 kanalı son dönemler de daha da ön plana çıkmaktadır. Sunduğu maçlar, programlar ve filmler ile reyting istatistiğinin oldukça üzerine koyan Tv8, milli takımızın bu kritik maçını futbol severler ile buluşturmaktadır. 24 Mart günü saat 20:00’da oynanacak bu maçta milli takımımıza başarılar diliyoruz.

21.03.2017 / Cumartesi

Türkiye – Finlandiya 24.03.2017 Tarihli Avrupa Elemeleri Grup Maçı Detayları
4.9 (98.52%) 54 votes

Tagged with: